5.GELENEKSEL TOKATLILAR PİKNİĞİ DOLU DOLU GEÇTİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

5.GELENEKSEL TOKATLILAR PİKNİĞİ DOLU DOLU GEÇTİ

Tokat Konfederasyonu tarafından düzenlenen.....

2016-06-08
5.GELENEKSEL TOKATLILAR PİKNİĞİ DOLU DOLU GEÇTİ

5.Geleneksel Tokatlılar, Kardeşlikte Buluşuyor Piknik proğramı Şam'lar Piknik alanını dolduran binlerce Tokat'lı ile gerçekleştirildi.

Başakşehir Kayabaşı Şamlar mesire alanında 5 Haziran günü Tokat Konfederasyonu önderliğinde ve kendisine bağlı İstokdef,Avtokdef,Erdef ve Astokdef federasyonlarının dernekleri ve çok sayıda İstanbullu Tokatlıların katılımı ile gerçekleştirildi. Bu dev organizasyona havanında oldukça güzel olmasıyla 10 binlerce Tokatlı katılarak oldukça güzel ve renkli bir gün yaşadılar.

Kurulan standlarla Tokat'a özgü yemek ve ürünlerle beraber Tokat ve ilçeleri hakkından bilgilerin paylaşıldığı tam bir panayır alanı oluşturuldu.Tokkon kadın kolları tarafından düzenlenen Tokat Lezzetleri yarışıyor yarışması ile Tokat yemekleri tanıtıldı.Tokat'ın tarihi ve kültürel değerlerinin tanıtıldığı standları gezen davetliler daha sonra piknik alanındaki piknikçileri ziyaret ederek hasbihal ettiler.

İstanbuldaki Tokatlılar ve Tokat'tan gelen ziyaretçilerle dolup taşan Tokatlılar kardeşlikte buluşuyor pikniğine katılım sağlayan en büyük katkı ve desteği ile İstanbul Milletvekili Harun Karaca ile Tokat Milletvekilleri, Zeyid Aslan, Yusuf Beyazıt, Memur Sen Genel Bşk. Ali Yalçın, Tokat Valisi,Cevdet Can, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Bağcılar Bld. Bşk. Lokman Çağırıcı , Başakşehir Bld. Bşk. Mevlüt Uysal, GOP.Üniversite Rektörü, Mustafa Şahin, Almus Kaymakamı Fatih Çelikkaya, Sgk İl Müdürü Murat Göktaş, Tarım Kredi Kooperatifi Genel Müdürü Ayhan Karayama,Beyoğlu Emniyet Müdürü İsmail Kılıç, Ak Parti Bağcılar İlçe Bşk. İsmet Öztürk, Tokat Ak Parti İl Başkanı, Metin Polat ,Ak Parti Avcılar İlçe Bşk.Ali Burak Tepe,Niksar Belediye Bşk. Özdilek Özcan , Zile Belediye Bşk. Lütfi Vidinel , Yeşilyurt Bld. Bşk. Kazim Misafir,Almus Bld. Bşk. Hasan Hüseyin Arıkan, Başçiftlik Bld. Bşk. Murat Tuncel, Erbaa Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Uzun,Bağcılar Bld. Bşk. Yrd. Ali Ali Aydın, İst. Gop. İlçe Başkanı Şahin Pirdal, ,Tokat Basın Yayın Md. Mehmet Akif Erten Tokat lı iş adamlarımız Mahmut Küçükdoğan, Şerafettin Dinçerler ,Mehmet Önder ve çok sayıda iş adamları katıldı.

Sayfa Başı