TOSİAD Olağanüstü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

TOSİAD Olağanüstü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Tokatlı, Sanayici, Yönetici ve İş Adamları Derneği olağanüstü genel kurulunu

2016-11-21
TOSİAD Olağanüstü Genel Kurulunu Gerçekleştirdi

Tokatlı, Sanayici, Yönetici ve İş Adamları Derneği olağanüstü genel kurulunu 19 Kasım 2016 Cumartesi günü Ankara Yenimahalle Belediyesi Nazım Hikmet Kūltūr Merkezinde gerçekleştirdi.

2010 yılında kurulan Tosiad 'Dil Birliği, El Birliği ve Tokat Dirliği İçin Varız' diyerek Tokat'lı İş adamı,sanayici ve Yöneticileri biraraya getirerek Başta Tokat olmak üzere ülkemize daha güzel neler katabiliriz düşüncesiyle hizmetlerine devam etmektedir.

19 Kasım 2016 tarihinde gerçekleşen genel kurulla divan heyetinin oluşmasından sonra Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla genel kurula geçildi.

Genel kurulda Tosiad şubelerinin bilgisinin olduğu bir konu dile getirilerek Tosiad'ın birlik ve beraberliğini daha da pekiştirmek adına, Tokat'ın değerine değer katmak için sunulan temenniye Tosiad Başkanı Dursun Bayram'da aynı inceliği göstererek Tosiad Onursal Başkanı farkındalığını ortaya koydu ve olağanüstü kongreye geçildi.

Divan Heyeti adına konuşma yapan Ender Demirtaş: TOSİAD Genel Merkezimizin Olağanüstü Genel Kurulumuzu Düzenlemiş Bulunmaktayız. Divan Kurulu Olarak, TOSİAD Yönetim Kurulu Eski Genel Başkanı Sayın Dursun Bayram ve Yönetimine Şimdiye Kadar Vermiş Oldukları Emeklerden Ötürü Teşekkür Ederiz.TOSİAD Yeni Yönetim Kurulu Sadık Saper ve yönetimine başarılar dileriz.

El Birliği, Dil Birliği ve Güç Birliği Tokat'a Artı Katacak Bir TOSİAD Olmasını Temenni Ediyoruz. dedi.

Genel kurul verilen kokteyl ile sona erdi.

Foto: Faik KAFALI Memleketim Tokat Gazatesi İlke TV Ankara Temsilcisi

Sayfa Başı