SAHTE PARA VE HAYVAN DOLANDIRICILIĞINA KARŞI DİKKATLİ OLUN | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
Adaylar

SAHTE PARA VE HAYVAN DOLANDIRICILIĞINA KARŞI DİKKATLİ OLUN

TurhalKaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Kurban Bayramının yaklaşması dolayısıyla ...

2017-08-05
SAHTE PARA VE HAYVAN DOLANDIRICILIĞINA KARŞI DİKKATLİ OLUN

TurhalKaymakamı Dr. Ahmet Süheyl Üçer, Kurban Bayramının yaklaşması dolayısıyla sahte para ve hayvan dolandırıcılarına karşı vatandaşları uyardı.

Her hafta bir mahallede vatandaşlarla bir araya gelerek onların istek, sorun ve şikayetlerini dinleyen ve çözümü için gerekli adımları atan Kaymakam Üçer, Yunus Emre Mahallesi'nde vatandaş buluştu. İlk olarak mahalle muhtarı Mustafa Duran Koçer'den mahallenin sorunlarını ve isteklerini dinledi. Daha sonra vatandaşlara söz hakkı veren ve onların şikayetlerini ve isteklerini tek tek not aldıran ve çözümü için gerekli talimatları veren Kaymakam Üçer burada bir konuşma yaparak vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Üçer, konuşmasında şunları söyledi. Bildiğiniz gibi Kurban Bayramını sayılı günler kaldı. Ve özellikle böyle manevi günleri fırsat bilerek piyasaya çıkan ve vatandaşlarımızı dolandırmaya çalışan sahtekarlara karşı sizleri uyarmak istiyoruz. Sahte para ve hayvan dolandırıcılarının işbaşında olduğu bu dönemde daha dikkatli olun. Şüphelendiğiniz herhangi bir durumda en yakın güvenlik birimlerimizin 155 ve 156 nolu telefonlarını arayarak bilgi verin. Bizler sizlerin alın terinin ve emeğinin sahtekarlar yüzünden yok olmaması için bu uyarıyı yapmak istiyoruz" dedi.

Ahmet Dinçer İmam Hatip Ortaokulu bahçesinde düzenlenen vatandaş buluşlmasına Kaymakam Dr. Ahmet Süheyl Üçer'in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcısı Gürbüzhakan Alparslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yıldız, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Mehmet Aybulut, İlçe Emniyet Müdürü Tahsin Şahin, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Kaya Misafir ile Yunus Emre Mahallesi Muhtarı Mustafa Duran Koçer ve sakinleri katıldı.

Sayfa Başı