BEYLİKDÜZÜ APARTMAN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ AHMET BAŞKAN'LA DEVAM DEDİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
ERBAA BP - ALPARSLAN PETROL

BEYLİKDÜZÜ APARTMAN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ AHMET BAŞKAN'LA DEVAM DEDİ

Beylikdüzü Apartman Görevlileri Dernek Başkanlığına 3.kez seçilen Ahmet UZUN...

2017-10-11
BEYLİKDÜZÜ APARTMAN GÖREVLİLERİ DERNEĞİ AHMET BAŞKAN'LA DEVAM DEDİ

Beylikdüzü Apartman Görevlileri Derneği Olağan Genel kurul toplantısını gerçekleştirmek için 24 Eylül Pazar günü saat 12:30'da Beylikdüzü Bellicum Alışveriş Merkezi 2.Kat Tiyatro salonunda toplandı.Yeterli çoğunluğun sağlanamaması üzerine toplantı aynı gündem maddeleri görüşülmek üzere 01 Ekim 2017 Pazar gününe ertelendi.

1 Ekim pazar günü yoğun bir katılımla genel kurulunu gerçekleştiren Beylikdüzü Apartman Görevlileri Derneğinde 2 dönem Başkanlığı sürdüren Hemşehrimiz Ahmet Uzun 3.kez başkan seçilerek güven tazeledi.

BEYGORDER AHMET UZUN'LA DEVAM

Sosyal sorumluluk projeleriyle adından sık sık sözettiren Ahmet Başkan Genel kurul sonrası yayınladığı mesajda:

Beylikdüzü Apartman Görevlileri Derneğimizin Olağan Genel kurulunda 3.kez Başkan olmayı bana layık gören değerli üyelerimize yürekten teşekkür ediyorum. Bu süreçte yanımda olan ve dik duran Mehmet Karadana'ya, sayısız isimsiz kahramanlara minnettarım. Bir önceki yönetimime emeklerinden dolayı tesekkür ediyor bize güvenen kardeşlerime sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Yeni dönem çalışma arkadaşlarıma ve yönetimimime başarılar dilerim. Genel kurulumuza misafir olarak katılan Barbaros Bahçelioğlu, Fevzi Akbulut, Musa Sahin, Nevzat Kök, Bilal Peynir Hüseyin Enes Yıldırım'a tesekkür ederim.

Ayrıca genel kurul sonrası tebrik telgrafi gönderen Ak Parti Milletvekili Harun Karaca ve Mehmet Metiner'e, CHP Milletvekili Kadim Durmaz'a ve Ali Seker'e, telefonla arayarak kutlayan Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım'a Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoglu'na, Kutlamak için Dernek merkezimize ziyarete gelen Beylikdüzü Ak Parti İlçe Başkanı İsmail Damat'a, Chp İlçe Başkanı Turan Özer'e İşadamlarınız Veliddin Küçük, Vehbi Orakçı ve Halis Kahriman'a şahsım ve yönetimim adına sonsuz teşekkür ve şükranlarımı sunarım.

Beylikdüzü Apartman Görevlileri derneğimizin genel kurul sonrası yeni yönetimimle Maya Restoranda biraraya gelerek ilk istisare toplantımız yaptık. Bizleri ağırlayan Gürsel Ilgüz abimizede ayrıca tesekkur ederim dedi.

Sayfa Başı