ERBAA KURTULUŞ KÖYÜ DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERBAA KURTULUŞ KÖYÜ DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Tokat Erbaa Kurtuluş Köyü Kalkınma Yardımlaşma ve Kültür Derneği

2018-01-24
ERBAA KURTULUŞ KÖYÜ DERNEĞİNDEN MUHTEŞEM AÇILIŞ

Tokat Erbaa Kurtuluş Köyü Kalkınma Yardımlaşma ve Kültür Derneği resmen kuruluşu münasebetiyle 21.08.2018 Pazar günü kahvaltı programı düzenleyerek üyeleri ve misafirlerini ağırladı.
Erbaa Kurtuluş Köyü Derneği kuruluş çalışmalarını Aralık 2017 tarihinde tamamlamış ve resmi açılışını 2018 ocak ayında düzenlediği kahvaltı ile gerçekleştirmiş oldu.Kadıkoy Fikirtepe Saray Düğün salonunda düzenlenen program kahvaltı ile başladı. Köyün tarihini ve doğal güzelliklerini anlatan slayt gösterisiyle başlayan program İstiklal Marşı ve Saygı duruşu ile devam etti.

Dernek Başkanı Alattin Temiz açılış ve selamlama konuşması yaparken Dernek Yönetimini ve Köy Muhtarı Seyfettin Temiz'i de sahneye davet etti.Başkan Temiz yaptığı konuşmada Kurtuluş Köyü derneğinin kuruluş amacı, Birlik ve beraberlik içinde neler yapacakalrını ifade etti. Başkanın konuşmasının ardından Erdef Başkanı Fevzi Akbulut Hayırlı olsun yeni derneğimiz diyerek Derneklerin birlikte neler yapabildğini ve herzaman federasyon olarak Kurtuluş köyü derneğimizin yanındayız mesajı verdi. Başkan Akbulut'tan sonra Kadıköy Ak Parti İlçe Başkanı İsa Mesih ŞAHİN nazik davetleri için Dernek Başkanı ve yönetimine teşekkür ederek sözlerine başladı. Birlik ve beraberliğin önemini vurgulayan Başkan Şahin Afin operasyonundaki ve tüm güvenlik güçlerimize başarılar dileyerek konuşmasını sonlandırdı.Program Zaralı Aslı'nın türküleriye devam ederken İstanbul Ak Parti Milletvekili Metin Külünk programa katıldı.Bir selamlama konuşması yapan Külünk Bir olacağız, Diri olacağız Ülkemizi çevreleyen düşmalara karşı herzaman hazır olacağız. Askerimiz Afrin'de büyük bir operasyon içerisinde.Rabbim hepsine güç kuvvet versin diyerek konuşmasını bitirdi.Dernek Yönetimi ve Köy muhtarı Sayın Külünk ile kısa bir sohbet ederek katılımlarından dolayı teşekkürlerini sundular.

Kurtuluş Köyü Derneği açılış programına katılanlar arasında İstanbul Ak Parti Milletvekili Metin KÜLÜNK, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Av. Muammer ÇINAR, Ak Parti Kadıköy İlçe Başkanı İsa Mesih ŞAHİN, Kurtuluş Köyü Muhtarı Seyfettin TEMİZ, Kartal Tokatlılar Dernek Başkanı Fatih YAĞCI, Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi AKBULUT,Kadıköy İlçe Teşkilatından Tanıtım Medya Başkanı Kadir KANAT, Ordu Seferli Köyü Derneği Başkanı Cevat BOZOK ve yönetimi, İverönü Çerkes Köyü Derneği Başkanı Abdullah TAŞAR, Ustamehmet Köyü Dernek Başkanı Ahmet ÖZKAN, Meydandüzü Çerkes Köyü Derneği Başkanı Ercan ÖZGÜR, Esenyurt Erbaalılar Denrnek Başkan Yardımcısı Erdoğan AKAR, Beylikdüzü Apartman Görevlileri Dernek Başkanı Ahmet UZUN, Akgün Köyü Dernek Başkanı Hazmi ATEŞ, Tandırlı Köyü 1 Dernek Başkanı Hacı Ali ÇAĞIR, Tandırlı Köyü 2 Dernek Başkanı Şehri ÇELİK, Salkımören Dernek Başkanı Mehmet DOĞAN, Karaağaç Köyü Dernek Başkanı Ahmet ÇELİK, Aşağı Çandır Köyü Dernek Başkanı Hüseyin Koyuncu, Gökal Kasabası Dernek Başkanı Erdoğan TAŞOVA, Evciler Köyü Dernek Başkanı Muzaffer DEMİR,Madenli Köyü Dernek Başkanı Talip AYDOĞDU, Erektaş Turizm İstanbul Müdürü Engin ERDÖNMEZ, Kanal 60 Yönetim Kurulu Başkanı İsmail ÖZGEN, Tokat Manşet Haber ve Erbaagündem.Com Haber sitesi Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin KANAT katıldı.

KURTULUŞ KÖYÜ DERNEK YÖNETİMİ
ALATTİN TEMİZ
İSA TEMİZ
DAVUT CANOĞLU
SEZGİN DEMİR
AHMET TEMİZ
CEMİL TEMİZ
ARİF DEMİR
ÇOŞKUN TEMİZ
KEMAL TEMİZ
HAMİT TEMİZ
SELAHATTİN TEMİZ
İHSAN TEMİZ
MUAMMER TEMİZ
MUSTAFA TEMİZ
RAMAZAN TEMİZ
SEYFETTİN TEMİZ
YILMAZ DEMİR
RAMAZAN TEMİZ
MUSTAFA TEMİZ

Sayfa Başı