BAŞKAN YILDIRIM'IN İSTANBUL MESAİSİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
Adaylar

BAŞKAN YILDIRIM'IN İSTANBUL MESAİSİ

Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım İstanbul'daki hemşehrileriyle...

2018-03-12
BAŞKAN YILDIRIM'IN İSTANBUL MESAİSİ

Tokat Erbaa Belediye Başkanı Ecz. Hüseyin Yıldırım İstanbul'daki hemşehrileriyle buluştu.

Başkan yıldırım'ın ilk durağı Erbaa Meydandüzü Çerkes Köyü Kültür Derneği birlik ve beraberlik kahvaltı programı oldu.Bahçelievler Öğretmenevinde düzenlenen programa Erbaa Belediye Başkanı ile birlikte, Başakşehir Belediye Başkan Yardımcısı Muammer Çınar, Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı Fevzi Akbulut, yönetimi, dernek başkanları, Çerkes Dernekler Federasyonu Başkanı Nusret Baş ve yönetimi ile Meydandüzlü hemşehrilerimiz katıldı.

Başkan Yıldırım hemşehrilerimizle birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek fırsat buldukça tüm derneklerimizin programlarına katılmak istiyorum dedi.

EVYABA MAHALLESİ YENİ DERNEK MERKEZİNE KAVUŞTU

Başkan Yıldırım'ın ikinci durağı Evyaba Mahallesi Derneğinin yeni dernek merkezinin açılış programı oldu.Daha önce Avcılar'da olan dernek merkezini Bahçelievler'de yeni bir mekan alarak buraya taşıyan Evyaba Derneği daha geniş ve merkezi bir yerde dernek merkezine kavuştu.Dualar eşliğinde kesilen kurbandan sonra kurdele kesilerek dernek merkezi açılış gerçekleştirildi.
Dernek merkezinde konuşma yapan Başkan Yıldırım derneklerimizin böyle güzel mekanlara kavuşması bizleri çok mutlu ediyor. Diliyorumki tüm derneklerimiz kendi dernek merkezlerine en kısa zamanda kavuşur.Dernek Başkanımız Alattin Şanlı ve yönetimi ile siz kıymetli hemşehrilerimizi Evyaba derneğine böyle güzide bir yer kazandırdıkları için teşekkür ediyorum dedi.

Dernek Başkanı Alattin Şanlı'da yaptığı konuşmada katılımlarıyla bizleri onurlandıran, desteklerini esirgemeyen Başkanımız Hüseyin Yıldırım'a hizmetleri için çok teşekkür ediyorum diyerek bir plaket takdim etti.
İkramların ardından Başkan Yıldırım Evyaba Derneğinden ayrıldı.

AŞAĞIÇANDIR DERNEĞİNDEN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ ÖZEL PROGRAMI


Başkan Yıldırım'ın son programı Erbaa Aşağıçandır Köyü Derneği tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinliği oldu.Esenler'de bulunan dernek merkezinde düzenlenen programda Başkan Yıldırım hemşehrilerimize tek tek çiçek dağıtarak Kadınlar Gününü kutladı.İstiklal marşı ve Saygı duruşudan sonra Dernek Başkan Hüseyin Koyuncu bir selamlama konuşması yaptıktan sonra program protokol konuşmaları ve slayt gösterileriyle devam etti.Programda Derneğe vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür plaketleri Başkan Yıldırım verildi. Son olarakta Başkan Yıldırıma sürpriz bir hediye Dernek Başkanı Hüseyin Yıldırım tarafından takdim edildi.Yöresel yemek ikramlarından sonra program sona erdi ve Başkan Yıldırım dolu dolu bir haftasonunu İstanbul'daki hemşehrileriyle geçirdi.

Sayfa Başı