ERDEF'TEN TOKGİAD BAŞKANI ENDER DEMİRTAŞ'A ZİYARET | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERDEF'TEN TOKGİAD BAŞKANI ENDER DEMİRTAŞ'A ZİYARET

Tokat Erbaa Dernekler Federasyonu İş İnsanları ziyaretleri kapsamında Ender Demirtaş'ı ziyaret etti

2018-07-20
ERDEF'TEN TOKGİAD BAŞKANI ENDER DEMİRTAŞ'A ZİYARET

Tokat Erbaa Dernekler Federasyonu (ERDEF) hemşehri iş insanları ziyaretlerine devam ediyor. Kurulduğu günden beri Halkına Hakkı için hizmet etme gayretinde olan Erdef her geçen gün büyüyerek yoluna emin adımlarla devam ediyor.

Yapmış oldukları hizmetler kapsamında İş insanlarınında destekleriyle gücüne güç katan Erbaa Dernekler Federasyonu ziyaretlerinede ara vermeden devam ediyor.

Erdef Yönetimi Tokgiad Başkanı ve aynı zamanda EDD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı olan Ender Demirtaşı Orhanlı'daki genel merkezinde ziyaret etti.

19 Temmuz perşembe günü gerçekleştirilen ziyarete Erdef Başkanı Fevzi Akbulut ve yönetimi katıldı.

Başkan Akbulut öncelikle misafirperverliği ve hemşehrilerimiz için yapmış olduğu projeler için Ender Başkana teşekkürlerini sundu. Ayrıca geçtiğimiz hafta denizi olmayan bir ilde Tokatımızın Almus ilçesinde gerçekleştirilen Kano yarışları ve bu yarışlarada 15 Temmuz Gazimiz Melih Ekici müdürümüzün isminin verilmesi bizleri gerçekten çok duygulandırdı.Bunun akebinde yeni kurulan Tokatlı İş İnsanları derneğininde genel kurulu sonucunda sizi ve yönetiminizi kutluyorum. Ülke ve Tokat ekonomisine vermiş olduğunuz destek ve katkılardan dolayıda teşekkür ediyorum dedi ve Ender Demirtaş'a bir teşekkür plaketi sundu.

Tokgiad Başkanı Ender Demirtaş'ta nazik ziyaretlerinden dolayı Erdef Başkanı Fevzi Akbulut ve yönetimine teşekkürlerini sunduktan sonra

EDD yapı tarafından inşa edilen Sanayi Sitelerini gezerek bilgi alışverişinde bulundular

Sayfa Başı