9 Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Emekli Öğretmen Tutuklandı | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
ERBAA BP - ALPARSLAN PETROL

9 Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Emekli Öğretmen Tutuklandı

İŞTE ERBAA'DA BİR İLKOKULDA YAŞANAN O İĞRENÇ OLAY

2018-09-05
9 Öğrencisine Cinsel İstismarda Bulunan Emekli Öğretmen Tutuklandı

Okuyacağınız haber tam bir rezalet. Çocuklarımızı emanet ettiğimiz, geleceğine yön verecek olan bir insanın gerçi bu kişiye insan denmez bu gibi haberlerini duyunca tüylerimiz diken diken oluyor. Bunun cezası hapis vs değil direk idam olmalı ve olay nerde olduysa o meydanda sallandırılmalıdır.

İnsanlar yok şeytana uydum, yok anlık oldu vs gibi yalanların altından bu şerefsizliklerinden sadece hapis cezasıyla kurtulmamalı.Benimde çocuklarım var. Bu olayı yaşayan çocuklarda bizlerin birer evladı. Adalet mutlaka yerini bulacaktır ama bu pisliğin cezası herşeyden ağır olmalıdır.

İŞTE ERBAA'DA BİR İLKOKULDA YAŞANAN O İĞRENÇ OLAY

Erbaa'da 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında görev yaptığı sırada iddiaya göre, 9 öğrencisine cinsel istismarda bulunan emekli öğretmen Ali Arslan Aygün tutuklandı.

Olay 2014-2015 Eğitim-Öğretim yılında Erbaa ilçesindeki Yunus Emre İlkokulu'nda meydana geldi. İddiaya göre, o dönemde okulda öğretmen olarak görev yapan sınıf öğretmeni Ali Arslan Aygün, aynı yıl emekli oldu. Geçtiğimiz yıl emekli öğretmen Aygün hakkında, görev yaptığı yıl 9 öğrencisine cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı. Yaklaşık 10 ay süren soruşturma sonrası emekli öğretmen Aygün Eskişehir'de gözaltına alınıp tutuklandı. Ali Arslan Aygün ile ilgili davanın ilk duruşmasının 15 Eylül'de Tokat 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'nde görüleceği öğrenildi.

Öte yandan Erbaa Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren bir öğretmenin 2015 yılında okul müdürünün kendileri ile toplantı yaparak telkinde bulunduğunu kaydetti.. Toplantı sonrasında Okul Müdürü S.Ç'nin bir öğretmene anlattığı olayda iddiaya göre A.A.A isimli öğretmenin "şeytana uydum bir kere" dediğini söylediği ifade tutanaklarında yer aldı.

Sayfa Başı