ZE MEDYA İLK YAPIMI ENGELSİZ SEVGİ PROGRAMI İLE BENGÜ TÜRK TV EKRANLARINDA | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

ZE MEDYA İLK YAPIMI ENGELSİZ SEVGİ PROGRAMI İLE BENGÜ TÜRK TV EKRANLARINDA

ZE.MEDYA Yapımında Zekayi Durak Yapımcılığında Engelsiz Sevgi programı Her Pazar saat 19:00 da BengüTürkTv Ekranlarında farkındalık yaratmaya hazırlanıyor.

2019-11-15
ZE MEDYA İLK YAPIMI ENGELSİZ SEVGİ PROGRAMI İLE BENGÜ TÜRK TV EKRANLARINDA

ZE.MEDYA Yapımında Zekayi Durak Yapımcılığında Engelsiz Sevgi programı Her Pazar saat 19:00 da BengüTürkTv Ekranlarında farkındalık yaratmaya hazırlanıyor.ZE.MEDYA'nın Kurucusu Sn Zekayi DURAK Kimdir.
1981 Tokat Erbaa Doğumlu olup Lise tahsilini 1998 de bitirdikden sonra İstanbula oyunculuk hayali ile gelen hayallerini kısmen gerçekleştiren Zekayi Durak 2001-2003 yılları arasında Vatani Vazifesini yaparak Baba ocağı Tokat' a döndü Zekayi DURAK 2003 Tarihinde evlenerek İstanbula tekrar geldi. Birden fazla Tv kanallarında Siyasi Programlar yapan Zekayi DURAK 2013 Yılında DurakTürkTv (İnternet kanalı) nı kurarak Siyasi, kültürel, siprütüel, şiir,sanat programlarınıda Durak Medya olarak yapımınada imza attı.

Durak Medya şirketini kapatarak ZE MEDYA'yı Kuran Zekayi DURAK Firması hakkında bilgiler verdi.


nın ilk yapımı BengüTürkTv Ekranlarında Engelsiz Sevgi Programıdır. 10 Kasım Pazar günü Saat 19:00 da yayına girecek olan programımız şüphesiz uzun çalışmaların ardından yayına hazırlanmıştır.
Programımızın amacı: Engelli insanlarımızında varolduklarına eğitimleri tam anlamı verildiğinde normal bireylerle aralarında hiçbir farkın olmadığına dikkatleri çekmek. Her engelli bireyimizin eğilimine göre verilecek olan eğitimlerle o kişinin meslek dalındaki başarısını, aile içi iletişimini ve Soyal hayat'daki varoluşunu konu alan bir programdır. Odalarına kapatılan engelli bireylerin ailelerinede örnek teşkil etmesi hedeflenmiş olup. mutlak süretle engelli bireylerimizn eğitimleri ile ilgili devletimizin sunmuş olduğu imkanlardan yararlanılması o ailenin ve engelli bireyimizn huzuru ve mutluluğu için kaçınılmaz bir imkandır.
Engellilik hastalık değil farkındalıktır.


Eğer engelli bireylerimizi evlerine ve odalarına hapsederecek hayat sürmelerine göz yumarsak; hem kendimize, hemde engelli bireyimize bu dünyada yapılması gerek en büyük kötülüğü yapmış oluruz. Eğer bizler engelli bireylerimize sevgimizi engelsiz bir şekilde aktarırsak sosyal hayatta varolmalarına yardımcı olursak metro, metrobüs, halkotobüsleri vb toplu taşıtlarda birlikte yolculuk yaparsak işte ozaman toplum olarak engelleri ortadan kaldırmış sevgi ve mutluluğun hakim olduğu bir ülke yaratmış oluruz.


Otizm'li Yıldırım Beyazıt YAKAR
10 Kasım Pazar günü saat 19:00 da ZE.MEDYA Yapımcılığında Engelsiz Sevgi adlı Programımızda Otizm'li Yıldırım Beyazıt YAKAR'ın başarı hikayesini konu alan bir programla seyircilerimizin karşısındaydık. Hiç yaşanmasını istemediğimiz ama Aksaray'da yaşanmış olan bir okuldaki otizm'li çocuklarımıza karşı yapılan haksızlık ve ahlaksız ülke gündemine bomba gibi otururken bizlerde Otizm'li fakat başarılı çocuklarımızı her şeye rağmen ekranlara taşımaya devam edeceğiz. Sevgili kardeşimiz Yıldırm Beyazıt YAKAR Otizmli olmasına rağmen 15 enstrüman çalabiliyor şarkı söyleyebiliyor ve beste yapabiliyor. Hiç kimse Otizmli diye umursamazken Beyazıt Barış Pınar Harekatında devamli Mehmetçiğimize dualar eden Bayrağımızın göklerde dalgalanması için dua eden bir Türk genci olduğunuda hatırlatmak isterim.
Yayında ve Yapımda emeği geçen tüm çalışma arakadaşlarıma teşekkür ederim. Dedi Zekayi DURAK.
Sevmek için engellere takılmayalım kalplere girelim.

Sayfa Başı