ÇINAR HUKUK VE ARABULUCULUK OFİSİ BÜYÜK BİR ÇOŞKU İLE AÇILDI | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ÇINAR HUKUK VE ARABULUCULUK OFİSİ BÜYÜK BİR ÇOŞKU İLE AÇILDI

Avukat Muammer Çınar'ın sahibi olduğu Çınar Hukuk ve Arabuluculuk bürosu İstanbul Bakırköy'de büyük bir çoşku ile açıldı.

2020-08-22
ÇINAR HUKUK VE ARABULUCULUK OFİSİ BÜYÜK BİR ÇOŞKU İLE AÇILDI

Tokat Erbaa'lı Avukat Muammer Çınar'ın sahibi olduğu Çınar Hukuk ve Arabuluculuk bürosu İstanbul Bakırköy'de büyük bir çoşku ile açıldı.

Uzun yıllardır sivil toplum kuruluşları içerisinde aktif rol alan, siyaset dünyasında adından söz ettiren, geçtiğimiz dönem Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcılığı görevindede bulunan Muammer Çınar'ın hukuk bürosu açılışı iş, siyaset ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirildi.

Davetlilere ikramların ardından açılışa geçildi. Av. Muammer Çınar yaptığı selamlama konuşmasında bugün aramızda bulunan tüm dostlarımıza, hemşehrilerimize, çelenkleri ile açılışımıza renk katan birbirinden değerli dostlarımıza, yoğunluklarından dolayı programa katılamayıp tebrik mesajı gönderen Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Seçim işleri başkanı Sakarya milletvekili Ali İhsan Yavuz'a, İstanbul Milletvekili İsmet Uçma'ya, Bahçelievler Belediye Başkanı Dr. Hakan Bahadır'a ve Avcılar Belediye Başkanı Av. Turan Hançerli'ye, önceki dönem Tokat Valisi Cevdet Can'a, teşekkür ettikten sonra Abdurrahman Uğur hocamızın yaptığı dua ile açılış kurdelesi kesildi.

Açılış programına İstanbul 1. Bölge Milletvekili Eyüp Özsoy, İstanbul önceki dönem Ak Parti Milletvekili Harun Karaca, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen , Ak Parti Bahçelievler Başkan Yardımcıs Av. Helin Görgül, Ak Parti Bağcılar Belediye Başkan Yardımcısı Ali Erdoğan, Ak Parti Başakşehir İlçe Başkanı Sebahattin Kayas, Başakşehir Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Nurdan Ertuğrul, Ak Parti Bahçelievler İlçe Başkanı Av. Ramazan Açıkgöz, Önceki dönem Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım, İstanbul Tokat Dernekler Federasyonu Başkanı Rasim Yağar, Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Koyuncu, Akkuş Federasyonu Başkanı Mehmet gümüş, Hukukçular Derneği Başkanı Cavit Tatlı, Uluslararası Hukukçular Birliği Genel Sekreteri Av. Necati Ceylan, Araştırma Kültür Vakfı Başkanı Prof. Dr. Burhanettin Can, Erdef'e bağlı Erbaa Köy ve Kasaba Dernek Başkanları ile Erbaagundem Sezgin Kanat, TE 60 Tv İsmail Özgen ve ekibi, Ekin Tv Emrah Binici, Tv52 Televizyonu ile hemşehrilerimiz ve davetliler katıldı.

Davetlilerin hayırlı olsun temennileri ve günün anısına çekilen fotoğrafların ardından açılış sona erdi.

Sayfa Başı