TANOBA'LILAR DERNEK GECESİNDE BULUŞTU | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

TANOBA'LILAR DERNEK GECESİNDE BULUŞTU

Tanobalılar Dernek Gecesinde Buluştu

2015-03-23
TANOBA'LILAR DERNEK GECESİNDE BULUŞTU

Tokat Erbaa Tanabo Kasabası ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Birlik, Beraberlik ve Dayanışma Gecesi Düzenledi.
Bahçelievler Şölen Düğün Salonunda düzenlene gecenin onur konuğu olan Değerli Hocamız ,Yaşayan Son Osmanlı Alimi Sn. Mehmet Emin SARAÇ rahatsızlığından dolayı geceye katılamadı.

Gece ye İstanbul Ak Parti 3. Bölge Milletvekili Sn. Harun KARACA,Bahçelievler Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin KARASU, Ak Parti 3. Bölge Milletvekili A.Adayı Özcan PUNAR, Tanoba Belediye Başkanı Ali GENÇ, Kağıthane Belediye Başkanı Fazlı KILIÇ, Tokkon Başkanı Mehmet Salih ÜN, Erdef Başkanı Murat TOKAT, İstokdef Genel Başkanı Hasan GÖKÇE, Asya Tokat Dernekler Federasyonu Başkanı Ahmet YILMAZ,Erbaa Çevre Köy ve Kasabaları Dernek Başkanları ile Bütün Derneklerin Yönetimleri, Meclis üyeleri Kadir KANAT, Metin İŞSEVER, Mustafa ŞAHİN ve Avrupa Göz Hastanesinden Remzi KIZILTAŞ,Mehmet Emin SARAÇ Hocamısın Öğrencici İmam Mesut ÇAKIR, Kuran-ı Kerim Okuma Birincisi Hafız Mustafa KIZILEĞİZ ,Tasavvuf MusIkisi Yusuf KARAGÖZ ,Semazen Ekibi Tanoba Çankaya Mah. Muhtar'ı Abdullah Kolukısa, Tanoba Gürpınar Mah. Muhtarı Sami Tütüncü, Fevzi paşa Mah. Muhtarı Mustafa ULUPUNAR, Bahçelievler Mah. Muh. Osman Coşkun ile çok sayıda Tanobalı katıldı.

Kuran'ı Kerim ve Dularla başlayan gece Prtokol Konuşmaları ile devam etti. Tanoba Dernek Başkanı İbrahim TEKÇE Yeni Dernek Merkezi hakkında bilgi verdi.

Daha sonra Tanoba Belediye Başkanı Ali GENÇ'te derneğimizin herzaman yanındayız elimizden geleni herdaim yaparız diyerek desteklerini belirtti.

Sunuculuğunu Emrah BİNİCİ'nin yaptığı gece Semazen gösterileri ve ikramlarında ardından sona erdi.

GECENİN DİĞER FOTOĞRAFLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Sayfa Başı