Ak Partili Aslan 2019 Dönüm Noktamız | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

Ak Partili Aslan 2019 Dönüm Noktamız

Tokat'ın Zile ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatının 6'ncı Olağan Kongresinde...

2017-10-18
Ak Partili Aslan  2019 Dönüm Noktamız

AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, kongrelerde görev alacakların 2019 gibi Türkiye'nin en önemli süreçlerinden birini yaşayacağını belirterek, "2019 dönüm noktamız" dedi.

Tokat'ın Zile ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatının 6'ncı Olağan Kongresi belediye sinema salonunda yapıldı. Kongreye AK Parti İl Koordinatörü Recep Yıldırım, AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan, Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Gazeteci-Yazar Nuri Elibol, belediye başkanları ile çok sayıda partili katıldı. Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, kongrenin 2019 seçim çalışmalarının başlangıcı olduğuna işaret ederek,"2019 Yılında bize hizmet edecek Belediye Başkanımızı, Milletvekillerimizi, Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız. Birlik olacağız" dedi.

AK Parti Tokat Milletvekili Zeyid Aslan ise 2019 yılının dönüm noktası olacağını belirterek, 16 yıl öncesinin Türkiye'sinin çok iyi biliyoruz. Şuan geldiğimiz noktayı iyi görmek gerek. Bugünde görev alacak arkadaşlarımız 2019 gibi Türkiye'nin en önemli süreçlerinden birini yaşayacak. 2019 dönüm noktamız. Bu ülkenin kazandıklarını kaybetmemesi için AK Partili olalım yada olmayalım 2019'da daha güçlü bir Türkiye için yine AK Partiyle ve Recep Tayip Erdoğan'la beraber olmak için mücadele etmek zorundayız" diye konuştu.

Kongrede AK Parti Zile İlçe Başkanlığı görevine tek liste ile aday olan Yusuf Güzel ve yönetim kurulu getirildi.

Sayfa Başı