TOKAT ENLER ÖDÜL TÖRENİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
ERBAA BP - ALPARSLAN PETROL

TOKAT ENLER ÖDÜL TÖRENİ

Tokat Enler Ödül Töreni 03 Şubat 2018 Cumartesi akşamı İstanbul Küçükçekmece ...

2017-12-02
TOKAT ENLER ÖDÜL TÖRENİ

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen, Tokat Enler Ödül Töreni 03 Şubat 2018 Cumartesi akşamı İstanbul Küçükçekmece Belediyesi ev sahipliğinde (Nikah Sarayı) Kültür Merkezinde yapılacak.

İstanbul da 18 yıldır yayın hayatını sürdüren, Tokat Kültür Haber Dergisi ve Tokat Gündem Gazetesi yayın kurulunun, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri, Tokat Enler Ödül Töreni etkinliğinin mutfak ekibi, 16 Kasımda başladığı haftalık toplantılarının Üçüncüsünü, Bayrampaşa'da bulunan TOKAT Konfederasyonu (TOKKON) merkezinde yaptı. TOKKON yönetim kurulu Başkanı Mehmet Salih Ün'ün ev sahipliğini yaptığı istişare toplantısında mutfak ekibi ile bilgi alışverişinde bulunuldu. Toplantıda konuşan Başkan Mehmet Salih Ün yıl içinde yaptıkları faaliyetlerden bahsettikten sonra, TOKKON Tokatlılara hizmet için vardır. Enler Ödül Töreninde üzerimize ne düşüyorsa yapmaya hazırız dedi. Yapılan toplantı sonunda mutfak ekibi yaptığı ortak açıklamada, Tokat Enler Ödül Töreni 03 Şubat 2018 Cumartesi akşamı, İstanbul Küçükçekmece Belediyesi ev sahipliğinde (Nikah Sarayı) Kültür Merkezinde olacağını ve bu yıl etkinliğin Plevne kahramanı Gaziosmanpaşa anısına yapılacağını söylediler.

Tokat Enler Ödül Töreni etkinliği hakkında açıklama yapan Tokat Gündem Gazetesi imtiyaz sahibi Bayram Güvercin Tokatta sahada yapılacak anketlere 15 Kasım 2017 tarihinde başladık, Telefonla yapılacak anketlere 01 Aralık itibari ile başlıyoruz dedi. 17. Ödül törenini Küçükçekmece Belediyesi ev sahipliğinde yani gecen sene yaptığımız Küçükçekmece Kültür Merkezinde yapacağız diyen Güvercin, mutfak ekibimiz yaptığı toplantılarını her hafta bir derneğimizde yapma kararı almıştır. Bu kapsamda 3. Toplantımızı TOKKON Konfederasyonu merkezinde yaptık dedi. Güvercin Başkan Mehmet Salih Ün ve yönetim kuruluna bizlere gösterdikleri ilgi alakadan dolayı teşekkür ederiz dedi.

Tokat Enler Ödül Töreni Mutfak Ekibinde Ayten Turan, Hülya Şencan, Zekeriya Yılmaz, Cengiz Güvercin, İbrahim Uçar, Ömer Şahin, Ali Erdoğan, Gültekin Kaya, Fatih Çoşkun, Aslan Mustafa isimlerinden oluşuyor.

Sayfa Başı