CEMİL CEM AYDIN SIRBİSTAN EMNİYET ATAŞELİĞİNE ATANDI | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

CEMİL CEM AYDIN SIRBİSTAN EMNİYET ATAŞELİĞİNE ATANDI

Sırbistan Büyükelçiliğine Emniyet Ataşesi olarak atanan hemşehrimiz Emniyet Amiri Cemil CEM AYDIN...

2017-12-18
CEMİL CEM AYDIN SIRBİSTAN EMNİYET ATAŞELİĞİNE ATANDI

Tokatlı Kamu çalışanları derneği (TOKKAMUDER) kahvaltı programı düzenledi. Kahvaltı da buluşan Tokatlılar hem 2017 yılının son buluşmasını yaparken hemde İstanbul'da 3 yıldır Emniyet Amiri olarak görev yapan Tokatlılar tarafından oldukça sevilen Cemil Cem Aydın'ın 2018 yılı itibari ile Sırbistan Büyükelçiliğine Emniyet ateşesi olarak atanması sonrası veda için buluştular.

Başakşehir'de düzenlenen programda Tokkamuder Başkanı İstanbul İl Sgk Müdürü Murat Göktaş açılış ve selamlama konuşması yaptıktan sonra artık Sırbistan'da da değerli bir kardeşimiz hemşehrimiz var.Her ne kadar bizlerden İstanbul'dan ve Tokatlılardan 2 yıl ayrı kalacak olsada Kendisini tebrik ediyor yeni görev yerinde başarılar diliyorum dedi.
Programda tek tek söz alan katılımcılar Sırbistan Emniyet ateşi olarak göreve başlayacak olan Aydın'a başarılar dilediler.

Veda programına Tokat Kamu Çalışanları Derneği yönetim kurulu ile birlikte Prof. Dr. Nusret Baş, Başakşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Av. Muammer Çınar, Tokatlılar Konfederasyon Baskanı Mehmet Salih Ün , İstanbul Tokatlılar Fedarasyon Başkanı Ahmet Yılmaz, İstanbulun tanınmış İş adamlarından Mustafa Özbay, İstanbul Ticaret Odası yönetim kurulu üyesi Adil Çoşkun, Celalettin Doğan , Veli Arslan, İstanbul'da görev yapan birçok kurum amiri ve bürokratlar katıldı.

Cemil Cem Aydın'da program sonrası gösterilen teveccühten onurlandığını ifade ederek programı düzenleyen, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum, benim için özel bir gün oldu, inşallah bir vesile ile yolu düşen tüm hemşehrilerimizi Belgrad'a bekliyorum dedi.

Program hatıra fotoğraflarının çekiminin ardından sona erdi.

Sayfa Başı