ERBAA MHP İLÇE TEŞKİLATI DOLU DOLU GEÇEN BİR GEZİ DÜZENLEDİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERBAA MHP İLÇE TEŞKİLATI DOLU DOLU GEÇEN BİR GEZİ DÜZENLEDİ

Erbaa Mhp İlçe Teşkilatı Çanakkale Edirne ve İstanbul'u kapsayan gezisini....

2018-04-16
ERBAA MHP İLÇE TEŞKİLATI DOLU DOLU GEÇEN BİR GEZİ DÜZENLEDİ

Tokat Erbaa Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Teşkilatı Çanakkale, Edirne ve İstanbulu kapsayan bir kültür gezi programı düzenledi. 13 Nisan Cuma günü Erbaa!dan hareket eden Teşkilat Başkanı ve üyelerinin ilk durağı Çanakkale oldu. Çanakkale'de bulunan tarihi yerleri ziyaret eden kafile oradan Edirne'ye geçti.Edirne Selimiye camii başta olmak üzere bir çok tarihi ve kültürel mekanı ziyaret ettikten sonra Edirnede bir gece konaklayan grup Pazar günü ziyaretlerinin son durağı olan İstanbul'a geldi. Pazar günü öğleden sonra İstanbul Sultanahmet Meydanına gelen grubu Erektaş Turizm İstanbul Bölge Müdürü Engin Erdönmez ile Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı, Dernek Başkanları ve Erbaalı hemşehrileri karşıladı.


İlk olarak Meşale kafede Eski Amasya Milletvekili Mehmet Sarı'nın konuğu olan heyet burada çay ve yemek molası verdikten sonra Sultanahmet meydanından Eminönüne geçerek Boğaz turu yapacakları gemiye ulaştı. Yaklaşık birbuçuksaat boğaz turu yapan teşkilat üyeleri akşam yemeği için Kumkapıya geçtiler. Erbaa Erektaş turizm ev sahiliğinde akşam yemeği ve İstanbul Turu yapan grup buradan kalacakları otele geçti.
Gece sonunda bir konuşma yapan Mhp Erbaa İlçe Başkanı Namık Ateşli çok güzel ve dolu dolu bir gezi programı geçirdik.İstanbul'da bizleri karşılayarak misafir eden kıymetli dostum Mehmet Sarı'ya,Gerek yolculuğumuzda gerekse İstanbul'a geldiğimiz andan beri bizleri yalnız bırakmayan ev sahipliği yapan Erektaş Turizm Bölge Müdürü Engin Erdönmez'e, Erdef Başkanı Fevzi Akbulut'a, diğer dernek Başkanlarımıza, İşadamlarımıza ve tüm hemşehrilerimize yürekten teşekkür ediyorum.dedi.

Erektaş Turizm Bölge Müdürü Engin Erdönmez'de biz SEVEREKTAŞIYORUZ Sloganıyla hareket eden bir firmayız.Sizleri ağırlamak bizleri çok mutlu etti.Çok güzel bir haftasonu geçirdik diyerek duygularını ifade etti.

Sayfa Başı