Engelsiz Mikrofon Yarışmasında Selda DEMİRKIRAN'a Başarılar Dileriz | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

Engelsiz Mikrofon Yarışmasında Selda DEMİRKIRAN'a Başarılar Dileriz

Tokat Erbaa'lı hemşehrimiz Radyo Programcısı Selda Demirkıran'a sende oy ver başarısının mutluluğuna ortak ol....

2019-02-05
Engelsiz Mikrofon Yarışmasında Selda DEMİRKIRAN'a Başarılar Dileriz

Tokat Erbaa'lı hemşehrimiz Radyo Programcısı Selda Demirkıran, Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen Engelsiz Mikrofon yarışmasında yılın en iyi kadın radyo programcısı kategorisinde yerini aldı.

HER ZAMAN YANIMIZDA OLAN HEMŞEHRİMİZE BİZDE DESTEK VERELİM

Bu linki tıklayarak https://engelsizmikrofon.org/ yılın en iyi kadın radyo programcısı 14.sırada işaretleyip en sonda oyunu kullan seçeneğine tıklamanız yeterli olacaktır.

Bizlerde hemşehrimizi kutluyor, Çalışmalarında başarılar diliyoruz.

HABERİN DETAYI

Engelsiz mikrofon ödüllerini vatandaşlar belirleyecek
15 bin engelli birey Engelsiz Mikrofon yarışmasında oylama yapacak

Engelli vatandaşların yaşadıkları zorluklara dikkat çekmek amacıyla Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen engelsiz mikrofon yarışmasının lansmanı yapıldı. Bir hafta sürecek olan yarışmada 15 bin engelli birey ve vatandaşlar engelsizmikrofon.org adresinden oylama yaparak birinciyi belirleyecek.
Bağcılar Belediyesi tarafından düzenlenen "Engelsiz Mikrofon" yarışmasının lansmanı gerçekleştirildi. Engelliler Sarayında düzenlenen tanıtım toplantısına Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda radyo programcısı katıldı.
Bağcılar'da ikamet eden 15 bin engelli birey kullanacağı oylarla kazanının belirlenmesinde etkili olurken yarışmada oylama sonucunda en iyi radyocu ve en iyi radyo kategorilerinde başarılı olan 25 kişi, 13 Şubat Dünya Radyo Gününde engelsizmikrofon.org adresinden yapılan oylama ile ödüllerine kavuşacak. Programda Protokol konuşmalarının ardından söz alan radyocular, gerçekleştirilen projelerde radyocuların gerekli önemi görmelerini istediklerini ifade ettiler. Program sonrası Radyo Programcısı Polat Labari'ye başkan Çağırıcı tarafından sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı.
"Gerçekten sevgisini kaybetmeyen mesleklerden birisi radyoculuktur"
Engelliler Sarayını İnşa etmeden önce birçok ülkede yapılan projeleri yerinde incelediğini ifade eden Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,"18 yaşından sonra engelli kardeşlerimizin meşgul olabilecekleri bir alana ihtiyaçları vardı. Engelliler Sarayı'nı inşa etmek için ben Japonya'ya kadar birçok ülke gezerek bilgi aldım. Okul döneminde beden eğitimi derslerinde yüzme ücretsiz çocuklara. Şimdi hedefimiz 22 Mahallemizin 22'sine de yüzme havuzu yapmayı istiyoruz. 22 bin gencimizin istifade ettiği bir gençlik merkezimiz var. Gerçekten sevgisini kaybetmeyen mesleklerden birisi radyoculuktur. Her alanda ve her kesim için çok kolay ulaşılabilir ve diyalog kurulabilir bir meslek olarak radyoculuğu çok önemsiyorum" dedi.

Sayfa Başı