ÇALKARA KÖYÜ DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

ÇALKARA KÖYÜ DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Çalkara köyü futbol turnuvası sona erdi.

2019-04-30
ÇALKARA KÖYÜ DERNEĞİ FUTBOL TURNUVASI SONA ERDİ

Tokat Erbaa Çalkara Köyü Derneği 2019 halısaha fotbol turnuvası 28 Nisan Pazar günü düzenlenen törenle sona erdi.

Yaklaşık 1,5 ay önce başlayan turnuva oldukça çekişmeli ve eğlenceli geçti.İstanbul'da yaşayan Çalkaralı gençleri tanıştırmak, kaynaştırmak ve aralarında dostluk oluşturmak amacıyla Çalkara Dernek yönetimi tarafından düzenlenen turnuva amacına ulaştı. Her hafta Çalkara köyünden rahmeti rahmana eren bir köy büyüğünün adının verildiği turnuvada şampiyon Çalkara Gençlik oldu.

Küçülçekmece Yeşilova Spor Klübü halı sahasında düzenlenen törenle turnuvaya katılan sporculara ve yöneticilerine teşekkür plaketi ve kupaları takdim edildi.

Çalkara Dernek Başkanı Dursun Gülmez turnuva sonu yaptığı açıklamada:

" Mustafa Kemal Atatürk! Bütün millet ve memleket evlatlarını sportmen yapabilmek için sarfedilen çalışmanın ehemmiyet ve kudsiyeti aynı derecede kıymetli ve mühimdir" Sözlerinden yola çıkarak hareket eden ÇALKARA köyümüz gençlerinden oluşturduğumuz takımlarımızla Ahirete İntikal eden büyüklerimizide anarak düzenlenlediğmiz futbol turnuvası ile gençlerimizin kaynaşması tanışması maksatlı düzenlemiş olduğumuz 2019 HALI SAHA FUTBOL TURNUVASI sona ermiştir En basta bu turnuvaya Sponsor olan ÇALKARA köyümüz esnaflarına başlangıcından son ana kadar emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunarız .
Rabbim Birlik ve Beraberlik Yolunda Yapılan Tüm Hizmetlerin Yar ve Yardımcısı Olsun İnşallah. dedi.

Sayfa Başı