ERDEF 5. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

ERDEF 5. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

2019-05-06
ERDEF 5. OLAĞAN GENEL KURULUNU YAPTI

Tokat Erbaa Dernekler Federasyonu 5. olağan genel kurulunu 5 Mayıs 2019 tarihinde Bahçelievler Belediyesi Cemil Meriç Kültür Merkezinde Üye derneklerin ve hemşehrilerinin yoğun katılımı ile gerçekleştirdi.

Kuranı Kerim tilaveti, Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başlayan genel kurulda Erdef Başkanı Fevzi Akbulut bir selamlama konuşması yaptıktan sonra divan kurulu oybirliği ile seçildi.

Divan Başkanlığını Av. Muammer Çınar, Divan Katipliğinide Şakir Taşova ve Fatih Yağcı yaptı.

Yoğun programlarına rağmen İstanbul 1. bölge Ak Parti Milletvekili hemşehrimiz Eyüp Özsoy'da genel kurula katılarak Başkan adaylarına başarılar diledi.

Tüzük değişiklikleri konuları onaylandıktan sonra Başkan Adayları Fevzi Akbulut ve Hüseyin Koyuncu projeleri ve hedefleri konusunda konuşma yaptılar.

Daha sonra yapılan oylama sonucunda Erbaa Dernekler Federasyonu yeni başkanı Hüseyin Koyuncu oldu.

Genel Kurul sonrası Federasyona daha önce başkanlık yapan Murat Tokat, Önceki 2 dönem başkanlık yapan Fevzi Akbulut ve Hüseyin Koyuncu sahneye çıkarak üyeleri ve misafirleri selamladılar.Birlik ve beraberlik havasında geçen genel kurul hatıra fotoğraf çekimleriyle sona erdi.

Bizlerde Erbaagündem olarak İstanbul'da Tokat'ın parlayan yıldızı ve En güçlü Sivil toplum kuruluşlarından olan Erbaa Dernekler Federasyonumuzun genel kurulunun hayırlara vesile olmasını temenni ediyor, Fevzi Akbulut Başkanımıza ve yönetimine hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor, Yeni seçilen Başkanımız Hüseyin Koyuncu ve yönetimine başarılar diliyoruz...

Sayfa Başı