KOÇAKLILAR DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI ORHAN CÜCÜK | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

KOÇAKLILAR DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI ORHAN CÜCÜK

Tokat Erbaa Koçak Köyü Derneğinda Orhan Cücük dönemi başladı.

2019-05-09
KOÇAKLILAR DERNEĞİNİN YENİ BAŞKANI ORHAN CÜCÜK

Tokat Erbaa Koçak Köyü Yardımlaşma ve Dayanışma derneği olağan genel kurulu 5 Mayıs 2019 Pazar günü Ataşehirde bulunan Koçaklılar Dernek merkezinde gerçekleştirildi.Tek Aday ile genel kurula giden Koçaklılar Derneğinde Başkan Orhan Cücük oldu.

Açılış konuşmasının ardından divan heyeti oluşturuldu.

Divan Başkanlığına Erdef Başkanı Hüseyin Koyuncu, Katipliğine Atlaspool Yönetim kurulu Başkanı Koçaklı İşadamlarından Mustafa Köklü ve Peçko Kafe Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Yağcı seçildi.

Kuran-ı Kerim tilaveti, Saygı duruşu ve İstiklal marşının okunmasından sonra yönetim kurulu faaliyet ve hesap raporları okundu.Denetleme kurulu raporları üyelere sunuldu.Tüzük değişikliği konuları üyeler tarafından oylandı.Daha sonra yeni yönetim kurulu listesi açıklandı. Tek listeyle seçime giren Koçaklılar derneğinde Orhan Cücük oybirliği ile Koçaklılar Dernek Başkanı oldu.
Dernek Başkanı Orhan Cücük yaptığı teşekkür konuşmasında Geçmişten bugüne Dernek Başkanlığı yapmış ve destek vermiş üyelere teşekkülerini sundu.Amacımız derneğimize ve üyelerimize hizmettir. Bu bir gönül işi gün birlik ve beraberlik günüdür.Rabbim utandırmasın dedi.

Koçaklılar Genel Kuruluna Koçak Köyü Muhtarı Nedim Hıdıroğlu, Erdef Eski Başkanlarından Murat Tokat, Evyaba Derneği Başkanı Alattin Şanlı, Erdef Yönetim Kurulu üyesi ve Çalkara Köyü Dernek Başkan Yardımcısı İrfan Çetin, Varol Nakliyat Necip Varol katıldı.

Sayfa Başı