ŞAHAN YEMEK FABRİKASI NİKSAR'DA HİZMETİNİZDE... | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
M-Ş Otomotiv Yedek Parça

ŞAHAN YEMEK FABRİKASI NİKSAR'DA HİZMETİNİZDE...

Şahan Yemek Fabrikası Niksar'da catering hizmeti veren toplu yemek firmasıdır...

2019-06-12
ŞAHAN YEMEK FABRİKASI NİKSAR'DA HİZMETİNİZDE...

Şahan Yemek Fabrikası Niksar'da catering hizmeti veren toplu yemek firmasıdır. Ayrıca catering, tabldot yemek hizmeti vermektedir. En kaliteli, hijyenik, gıda mevzuatlarına uygun, lezzetli ve sağlıklı Sabah kahvaltısı, Öğle yemeği, Akşam yemeği Ramazan Özel, Seçmeli , Standart, Saladbar ve Özel mönülerimizle en temel ilkemizi müşteri memnuniyeti olarak belirleyerek sizlere toplu yemek ve catering sektöründe hizmet vermektedir. Şahan Yemek Fabrikası sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşam yemeği, açılış yemekleri gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır.

İrtibat Tel: 0356 528 22 62 gsm: 0532 355 08 91

AYRICA ARAÇ KİRALAMA - ALIM SATIM SEKTÖRÜNDE ŞAHAN OTO İLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ...

Erbaa Haberleri, Erbaa'dan haberler, Erbaa Haber" href="http://www.erbaagundem.com/?d5869/sahan-auto-arac-kiralama--alim-satim-erbaada-hizmetinizde">Erbaa'da araç kiralamak isteyenler, ŞahanAuto Kiralama - Araç Alım Satım Erbaa Haberleri, Erbaa'dan haberler, Erbaa Haber" href="http://www.erbaagundem.com/?d5869/sahan-auto-arac-kiralama--alim-satim-erbaada-hizmetinizde">Erbaa 112 karşısında hizmetinizde.

İster spor araba, isterseniz diğer modellerle Erbaa Haberleri, Erbaa'dan haberler, Erbaa Haber" href="http://www.erbaagundem.com/?d5869/sahan-auto-arac-kiralama--alim-satim-erbaada-hizmetinizde">Erbaa ve çevresinde araç sıkıntısı çekmenize gerek kalmadı.

İrtibat Şahan Akkaya:0532 355 08 91

Sayfa Başı