CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ DURMAZ'IN ERBAA VE KÖY ZİYARETLERİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ DURMAZ'IN ERBAA VE KÖY ZİYARETLERİ

Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Erbaa Chp İlçe Başkanı Mehmet Kalaycı ve yönetimi ile Erbaa Merkez, Belde ve Köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

2019-08-23
CHP TOKAT MİLLETVEKİLİ DURMAZ'IN ERBAA VE KÖY ZİYARETLERİ

TBMM İdare Amiri, Cumhuriyet Halk Partisi Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Erbaa Chp İlçe Başkanı Mehmet Kalaycı ve yönetimi ile Erbaa Merkez, Belde ve Köy ziyaretlerine ara vermeden devam ediyor.

İlk olarak Erbaa Ak Parti Karayaka Belediye Başkanı Mehmet Başar'a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Durmaz ve Erbaa heyeti daha sonra Tanoba Mhp Belediye Başkanı Vural Özdemir'i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Belde ziyaretlerinden sonra Erbaa'ya geçen Kadim Durmaz ve Erbaa Chp Teşkilatı önce S.S. Tokat Erbaa Niksar Tütün Üreticileri Kooperatifi Başkanlığına geçti.Burada Kooperatif Başkanı Tarık Taşkesen ve üyeler Durmaz ve heyeti karşılayarak çalışmalarında göstermiş oldukları ilgi ve alaka için Milletvekili Durmaz'a teşekkürlerini sundular.

Erbaa ziyaretleri kapsamında Erbaa Açı Lisesini yeni yerinde ziyaret eden Durmaz ve Chp Teşkilatı Açı Lisesi Yönetim Kurulu başkanı Volkan Selçuk'a yeni öğretim yılında başarılar dilediler.

ERBAA ZİYARETLERİNDEN SONRA CHP HEYETİ TEK TEK KÖYLERİ ZİYARET ETTİ

Chp Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Erbaa İlçe Başkanı Mehmet Kalaycı ve ilçe yöneticileri birlikte Erbaa Tepekışla Köyünden başlayarak, Doğanyurt, Çamdibi, Üzümlü,Bağpınar, Salkımören, Ballıbağ, Karayaka, Evyaba, Aşağıçandır, Yukarıçandır, Değirmenli, Hacıpazar ve Çalkara Köylerini ziyaret ettiler.

Kadim Durmaz sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada: İlçe Başkanımız Mehmet Kalaycı ve ilçe yöneticilerimizle birlikte köylerimizi ziyaret ediyor, köylerimizin ve çiftçilerimizin sorunlarını dinliyoruz. dedi.

İŞTE O ZİYARETLERDEN KARELER

Sayfa Başı