ERDEF EĞİTİME DESTEK PROJESİNDE MUTLU SON | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERDEF EĞİTİME DESTEK PROJESİNDE MUTLU SON

Erbaa Dernekler Federasyonundan eğitime tam destek...

2019-08-29
ERDEF EĞİTİME DESTEK PROJESİNDE MUTLU SON

Erbaa Dernekler Federasyonu Sosyal Projelerine bir yenisini daha ekledi.

Bütün Çoçuklara Okulun İlk Günü Aynı heyacanı yaşatalım... Babam yok veya Babamın parası yok diye cantası ve kalemini alamayan değil... Amcalarım bana çanta ve kalem hediye etmiş diye sevinen çoçukların yüzündeki mutluluğun parçası olmak için başlatılan kampanya kısa sürede amacına ulaştı.

Eğitime Destek Projesi kapsamında ihtiyaç sahibi 170 öğrenciye verilmek üzere hazırlanan Okul kırtasiye eşyaları İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne teslim edildi.

İstanbul'da faaliyet gösteren Erbaa Dernekler Federasyonu 2019-2020 eğitim öğretim yılında ihtiyaç sahibi öğrenciler için kampanya düzenledi. Geçen ay başlatılan kampanyanın ilk ayağı olan Erbaa ve köylerinde okuyan Kimsesiz, yetim, öksüz ve Şehit çocuklarını kapsayan 170 öğrenciye verilmek üzere okul çantası ve kırtasiye malzemeleri hazırlandı. Hazırlanan malzemeler İstanbul'dan Erbaa Dernekler Federasyon Başkanı Hüseyin Koyuncu, Başkan Yadımcıları Muzaffer Demir ve Selman Üstündağ ile Genel Sekreter Sezgin Kanat tarafından Erektaş Kargo ile Erbaa'ya gönderildi.

Erbaa'da bulunan Federasyon Başkan Yardımcısı Ahmet Kılıç, Federasyon Saymanı İrfan Çetin ve Erdef Erbaa Temsilcisi Nizamettin Akar tarafından bugün Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan'a teslim edildi.

Erbaa Dernekler Federasyonu Başkan Yardımcısı Ahmet Kılıç yaptığı açıklamada: Federasyon Başkanımız Hüseyin Koyuncu ve Yönetim Kuulu olarak başlattığımız Eğitime Destek Kampanyamızın Erbaa kısmını bugün İlçe Milli Eğitim Müdürümüze teslim ettik.İnşallah kimsesiz, yetim, öksüz ve şehit yakını evlatlarımızın okula başlarken bu güzel hediyelerimizle daha mutlu olacağını düşünüyor, Tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum dedi.

Erbaa İlçe Milli Eğitim Müdürü Bekir Aslan'da; Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı ve Yönetimi başta olmak üzere tüm derneklerimize ve destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. İhtiyaç sahibi öğrencilerimiz için çok güzel bir kampanya. Bu malzemeleri en iyi şekilde değerlendirip öğrencilerimize ulaştıracağız dedi.


Sayfa Başı