ERDEF BÖLGE TEŞKİLATLANMASI TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERDEF BÖLGE TEŞKİLATLANMASI TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Erbaa Dernekler Federasyonu Anadolu Yakası Bölge toplantısı...

2019-10-17
ERDEF BÖLGE TEŞKİLATLANMASI TOPLANTILARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

İstanbuldaki en güçlü Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Erbaa Dernekler Federasyonu yaptığı çalışmalar ve projelerle adından söz ettirmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz ay okula yeni başlayan 400 Kimsesiz ve ihtiyaç sahibi çocuklara Okul çantası ve kırtasiye yardımında bulunan Erdef Federasyonu şimdide üniversite öğrencileri için burs çalışmalarını başlattı.

Önceliğimiz tüm hemşehrilerimize ulaşmak diyen Erdef Başkanı Hüseyin Koyuncu ve yönetimi bölge toplantıları yaparak istişare ve burs için kaynak çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

ERDEF & ERBAA DERNEKLER FEDERASYONU KADIKÖY / MALTEPE / ATAŞEHİR İLÇELERİ MAHALLE TEŞKİLATLANMA ÇALIŞMASINI TAMAMLANDI

Erdef Başkanı Hüseyin Koyuncu dün gerçekleştirilen Anadolu yakası 2. bölge toplantı sonrası yaptığı açıklamada:

Kıymetli Hemşehrilerimiz 39 İlçe 792 Mahallede Teşkilatlanma çalışmamızın 7..8..9.. durağı olan KADIKÖY / MALTEPE / ATAŞEHİR ilçemizin Mahallelerinde teşkilatlanmamızı gerçekleştirdik...Mahalle temsilcilerinin ve ilçe temsilcilerinin seçilmesi ile kendisinde güç bulan ERDEF AİLESİ' ne destek veren, gönül veren, toplantıya katılım sağlayan tüm hemşehrilerimize teşekkür ederim. Ev Sahipliği için Kadıköy Belediye eski meclis üyemiz Sn. Aydoğan DÜLGER'e, Erbaalı Hocamız Nihat GÜNGÖR' e, Kurtuluş Köyü Derneği Başkanımız İsa Temiz, Koçak Köyü Derneği Başkanımız Sn. Orhan CÜCÜK, Ermeydanı Köyü Temsilcimiz Sn. Hikmet ÇOBAN, Kocak Köyü Derneği eski Başkanı ve Erdef Eski Denetim Kurulu Başkanı Sn. Nurhan APACIK'a, Koçak Köyü Kadın Kolları Başkanı Selma OLKAN'a, organizenin oluşumuna emek veren Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sn. Hazmi ATEŞ'e, Sn. Sezgin KANAT'a, Sn. Mehmet UZUN'a, Sn. Hayrettin AKGÜL'e sonsuz teşekkür ederiz.... dedi.

Sayfa Başı