ERDEF SELMAN ÜSTÜNDAĞ FUTBOL TURNUVASI 24 KASIM'DA BAŞLIYOR | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERDEF SELMAN ÜSTÜNDAĞ FUTBOL TURNUVASI 24 KASIM'DA BAŞLIYOR

Erbaa Dernekler Federasyonu SELMAN ÜSTÜNDAĞ Futbol Turnuvası Başlıyor

2019-11-23
ERDEF SELMAN ÜSTÜNDAĞ FUTBOL TURNUVASI 24 KASIM'DA BAŞLIYOR

Erbaa Dernekler Federasyonu ve Erdef Spor Komisyonu tarafından organize edilen Erdef Futbol Turnuvası geçtiğimiz hafta 17 Kasım'da başlayacaktı. Erdef Başkan Yardımcısı, Gümüşalan Köyü Dernek Başkanı ve Sevgi Optik yönetim kurulu Başkanı değerli kardeşimiz Selman Üstündağ'ın vefatı tüm Erbaalıları ve dostlarını çok derinden üzdü.Federasyon geçtiğimiz hafta tüm maçları iptal ederek bir sonraki haftaya erteledi ve Turnuvaya Federasyon ve Dernekler üzerinde emeği ve katkısı oldukça çok olan Selman Üstündağ'ın adını verdi.

Erdef Başkanı Hüseyin Koyuncu konu ile ilgili yaptığı açıklamada:

Erbaa'lı gençlerin tanışıp kaynaşmasını sağlayacak, kardeşliğin ve dostluğun kazanacağı turnuvamıza Selman Üstündağ Başkanımızın adını verdik. Kendisiyle Kardeş, Arkadaş, Sırdaş ve yoldaş olarak hizmet etme şansına nail oldugum, Kıymetli Dostum Selman Üstündağ'ın ani vefatı bizleri çok üzdü.Federasyonumuzun kurulduğu günden beri herzaman maddi manevi yanında olan kardeşimizi ebediyete uğurladık ama yaptıkları sonsuza dek kalbimizde yaşayacak.Turnuva haftası ile aynı zamana gelmesi ile yönetim kurulumuzla ve ailesi ile görüşerek Kardeşimizin adını Futbol turnuvamıza verdik.Geçmiş günlerdede birbirinden değerli başkanlarımızı ebediyete uğurladık. Bundan sonraki programlarımıza vefat eden Dernek Başkanlarımızın ismini vererek onları gönüllerimizde yaşatacağız. dedi.

Erdef Spor Komitesinden sorumlu Erdef Başkan Yardımcısı Ahmet Kılıç'ta ;Hayatını İnsanlığa hizmet etmeye adamış olan, Elinde, Cebinde ve gönlünde ne varsa yardım için harcamaya çalışan Selman Kardeşimizi rahmetle anıyor, Selman Üstündağ Futbol Turnuvası ile Kardeşimizina adını yıllar geçsede hatıralarda kalmasını istiyoruz dedi.

Erdef Spor Komisyonu Başkanı Necmettin Ön'de; Gençlerimizin tanısıp kaynasacağı, geleceğin Erbaalı Futbolcuların çıkacağı turnuvamıza Federasyonumuzun üzerinde emeği çok olan Selman Üstündağ Başkanımızın adı ile başlayacak olması bizleri oldukça duygulandırdı.dedi.

Erdef Selman ÜSTÜNDAĞ Futbol Turnuvası İstanbul İBB Çırpıcı ve Florya Spor tesislerinde 24 Kasım 2019 Pazar günü 18 takımın katılımı ile sabah saat 10.30 yapılacak açılışın ardından başlayacak.

İŞTE KATILAN TAKIMLAR - RAKİPERİ VE MAÇ SAATLETRİ

Sayfa Başı