ERBAA HEYETİNDEN REKTÖR BÜNYAMİN ŞAHİN'E ZİYARET | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERBAA HEYETİNDEN REKTÖR BÜNYAMİN ŞAHİN'E ZİYARET

Erbaa’da bulunan Fakülte ve Yüksekokullara yeni bölümler ...

2019-12-26
ERBAA HEYETİNDEN REKTÖR BÜNYAMİN ŞAHİN'E ZİYARET

Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Erbaa TSO Başkanı Galip CoşkunErbaa Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kubilay Özyer, Erbaa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanımız Prof. Dr. Yunus Bulut ve Erbaa Ak Parti İlçe Başkanı Oğuzhan Önal Tokat Gaziosman Paşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Bünyamin Şahin'i ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun geçtiğimiz günlerde Yükseköğretim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Yekta Saraç'ı ziyaret ederek, Erbaa'da bulunan Fakülte ve Yüksekokullarımıza yeni bölümler açılması konusunda görüşerek fikir alış verişinde bulunmuşlardı. Bu ziyaret sonrasında Erbaa Kaymakamı Mustafa Temiz, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ve Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun ve beraberindeki heyet Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin'i makamında ziyaret etti. Ziyarette Erbaa İlçesinde bulunan Fakülte ve Yüksekokullarımızda yeni bölümler açılması için çalışmalar yapılmasından son derece memnun olduklarını belirten Erbaa heyeti Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin'e teşekkür ettiler. Rektör Prof. Dr. Bünyamin Şahin, " Erbaa'da bizim, Niksar, Turhal, Reşadiye'de bizim. Biz hizmet için buradayız. Üniversitemizin büyümesi ve gelişmesi için elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Ben ziyaretlerinizden dolayı çok teşekkür ediyorum." dedi.

Ziyaret sonrasında Erbaa TSO Başkanı Galip Coşkun ve Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl Rektörümüze hediye takdiminde bulundular.

Sayfa Başı