KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT DERNEKLER FEDERASYONUNDAN MUHTEŞEM GECE | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT DERNEKLER FEDERASYONUNDAN MUHTEŞEM GECE

Küçükçekmece Tokat Dernekler Federasyonu tanıtım gecesi yoğun bir katılımla gerçekleşti.

2022-11-29
KÜÇÜKÇEKMECE TOKAT DERNEKLER FEDERASYONUNDAN MUHTEŞEM GECE

İstanbul Küçükçekmece Tokat Dernekler Federasyonu tanıtım gecesi 27 Kasım Pazar akşamı Küçükçekmece Belediyesi Nikah salonunda yoğun bir katılımla gerçekleşti.

Siyaset, İş Dünyası ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilciler ve davetlilerin katıldığı gecenin sunumunu aydın Elvin yaparken Thm Sanatçıları Rıza Dalga ve Filiz Ağar türküleriyle güzel bir programa imza attılar.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan gecede Yönetim kadrosunun tanıtılmasından sonra Küçükçekmece Tokat Dernekler Federasyonu Başkanı Duran Maden Federasyonun çalışmaları ve projelerini anlattı. Protokol konuşmalarının ardından sanatçıların Tokat türküleriyle renklendirdiği program çoşkulu bir şekilde sona erdi.

Başkan Maden program sonrası yaptığı açıklamada: Küçükçekmece Tokat Dernekler Federasyonumuz (KÜTOKDEF) tanıtım gecesinde bizleri yalnız bırakmayan değerli Milletvekilimiz Sayın Özgür KARABAT, Küçükçekmece Belediye Başkanımız Sayın Kemal ÇEBİ, Avcılar Belediye Başkanımız Sayın Avukat Turan HANCERLİ, AK Parti İlçe başkanımız Sayın Recep ŞENCAN, Küçükçekmece Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanımız Sayın Seyfettin TİRYAKİ, DEVA Partisi ilçe başkanı Sayın Av.Eda ATEŞ, MHP Arnavutköy ilçe başkanı Sayın Cihan BARUT, CHP Arnavutköy ilçe Başkanı Sayın Özlem KUTBAY, temsilci gönderen tüm siyasi partilerin ilçe başkanlıklarına, İBB ve K.Çekmece Belediye meclis üyesi ve ana sponsorumuz Sayın Ali DELEN, TOKKKON başkanımız Sayın Ahmet YILMAZ, TOKDEF Başkanı Sayın İlhami ÖZEL, İSTOKDEF başkanı Sayın Rasim YAĞAR, REDEF Başkanı Sayın Cavit GÜR ,ERDEF Baskanı Sayın Hüseyin KOYUNCU,ESTOKDEF Başkanı sn. İbrahim BEYAZIT, Global iş adamları derneği başkanı sn.Cengiz ERDEM, İstanbul Cem evi Kültür Vakfı Başkanı sn.Gqzi ARSLAN, BAGTOKFED Başkanı sn.Celal ŞAHİN, BAHTOKDEF Başkanı Sayın Barış URAL, Küçükçekmece Belediyesi Özel Kalem Müdürü Sayın İlyas DİKİCİ, Başkan danışmanımız Sayın Galip ÖZCAN, Destek Hizmetleri müdürümüz Sayın Halil İbrahim SARP, Destek şefimiz Sn. Erdi ŞENCANLI, meclis üyelerimiz Sayın İsmet ÇELİK, Sayın Mustafa TEKDEN, Belde ve Köy dernek başkanlarımıza, sanatçı ve yazarlarımıza, gecemize çalışma yoğunluğu nedeniyle katılamayan, aramızda bulunamayan mesaj gönderen İstanbul Milletvekilimiz Sayın Zafer SIRAKAYA ve Tokat Milletvekilimiz Sayın Kadim DURMAZ'a çok çok teşekkür ediyoruz.

Bizi yalnız bırakmayan birbirinden değerli iş insanlarımıza ve hemşerilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyor şükranlarımızı sunuyoruz. dedi

Sayfa Başı