ERBAA MHP TEŞKİLATI İLK MİTİNGİNİ İSMETPAŞA MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERBAA MHP TEŞKİLATI İLK MİTİNGİNİ İSMETPAŞA MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Erbaa'da mitingler başladı.

2024-03-01
ERBAA MHP TEŞKİLATI İLK MİTİNGİNİ İSMETPAŞA MAHALLESİNDE GERÇEKLEŞTİRDİ

31 Mart yerel seçimlerine sayılı günler kala Erbaa'da mitingler başladı.

Bu akşam Erbaa İsmetpaşa Mahallesinde Erbaa Belediye Başkanı ve MHP Başkan Adayı Ertuğrul Karagöl ilk mitingini düzenledi.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl İsmetpaşa Mahallesi'nde düzenlenen mitingde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

"Bu 5 yıllık dönemde, alın teriyle emekçilerimizden, şefine, müdürlerimden, yardımcılarıma, meclis üyelerime, milletvekillerimize, her zaman dualarını ve desteğini bizlerden esirgemeyen siz değerli Erbaalılara çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız sağ olun var olun. Bu dönemde birlikte çok güzel hizmetlere imza attık. Bunu nasıl başardık. Üretken belediyecilik misyonumuz ile ben yerine biz diyerek başardık. İstişare ve ortak akla önem verdik. Bu yönetime birlikte yönetim dedik. Herkes duysun anlasın. Hala anlamayanlar var. Başkentteki ilçemizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarla iletişime geçtik. Uyum içerisinde projeler ürettik. Bu projeleri hayata geçirme noktasında birbirimize destek olduk. Bölgenin parlayan yıldızı Erbaa'mızı lokomotif bir şehir haline getirdik. Getirmeye de devam edeceğiz. Bunların hepsini ben değil hep beraber biz yaptık. Organize sanayi bölgemizin daha da büyümesi için köstek olmadık. Her türlü desteği verdik. Göreve geldiğimiz günden itibaren organize sanayi bölgemizde çalışan emek veren hemşehrilerimizin sayısı 3 bin 500 kadarken şuan 7 bin sayısına ulaştı. Matematik hiçbir zaman yalan söylemez. Başladığımız 2. Etap çalışmamız ile bu yeni dönemde çalışan sayımız inşallah 10 bin sayısına ulaştıracağız. Erbaa'mız birlikte yaptığımız bu çalışmalar neticesinde göç alıyor. Büyüyor, Erbaa'mız gelişiyor. Artık çevre il ve ilçeleri kıskandırıyoruz."

Projelerden bir kısmını anlatan Başkan Karagöl şöyle devam etti:

"Bölgenin en güzel parkını, Çamlık Korupark'ı yaptık. Kapatılan huzurevini, aşevi ve hayır mağazasıyla açtık. Belediyemize sosyal tesisler kazandırdık. Yüzme havuzunu tekrar belediyemizin bünyesine kazandırdık. Kelkit vadisinin tek ve en büyük güneş enerji santralini kurduk. Kelkit vadisinin en büyük en modern kesimhanesini kurduk. Park Vadi 2. Etap millet bahçesini yaptık. Siz değerli hemşehrilerimizin hizmetine sunduk. Ama en önemlisi Erbaa'mıza huzur getirdik huzur. Milletin kurumu olan belediye tekrar güveni sağladık. Erbaa'mız için canla başla çok çalıştık. Ferhat olduk açılmaz denilen yolları açtık. Bağlanmaz denilen altyapıları birbirine bağladık. Bir şehir sadece bina ve altyapıdan ibaret değil. Sizler için bilim, kültür ve sanata önem verdik. Bilim Kültür ve Sanat Merkezini kurduk. Birçok özel devlet tiyatrosunu şehrimizde ağırladık. Etkinlikler, söyleşiler konserler düzenledik. Unutulan festivalleri tekrar gerçekleştirdik. Huzur şehri Erbaa'yı bilim, kültür ve sanat şehri haline getirdik. Biz birlikte en büyük eserimiz huzuru Erbaa'mıza getirdik. Yaptığımız projeleri hem anlattım, hem gösterdim, duymayanlar duysun, görmeyenler görsün benim güzel hemşehrilerim. Milletin efendisi değil, hizmet ehli olmaya gayret ettik. Hizmet aşkıyla durmadık koşturduk. Durmadan, yorulmadan, canla, başla, aşkla çalıştık. Bu eserleri, bu hizmetleri tabi ki belediyenin sizlerin hakkıyla yaptık. Şair diyor ki parayla her şeyi satın alamazsın. Mesela parayla ilaç alırsın ama sağlık alamazsın. Bilgi alırsın ama bilgelik alamazsın. Tanıdık alırsın ama dost alamazsın. Eğlence alırsın ama neşe alamazsın. Ev alırsın ama evdeki huzuru alamazsın. Biz birlikte en büyük eserimiz huzuru Erbaa'mıza getirdik. En büyük eserimizi birlikte bedava gerçekleştirdik. Onunla da yetinmedik sevginizi kazandık. Güveninizi kazandık. Rabbimize hamdolsun sizler gibi dostlar kazandık."

Sayfa Başı