ERDEF MİLLETVEKİLİ A.ADAYI HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN ADAY TANITIM GECESİ DÜZENLEDİ | ERBAA GÜNDEM | Haber | Haberler - Tokat- Erbaa haberleri
  • Künye
  • Form
  • İlanlar
  • Fotoğraflar
EDD Yapı & İnşaat

ERDEF MİLLETVEKİLİ A.ADAYI HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN ADAY TANITIM GECESİ DÜZENLEDİ

Erbaa Dernekler Federasyonu 28.Dönem Milletvekilliği için A.Adayı olan Erbaalı hemşehrilerimiz için aday tanıtım programı düzenledi.

2023-03-23
ERDEF MİLLETVEKİLİ A.ADAYI HEMŞEHRİLERİMİZ İÇİN ADAY TANITIM GECESİ DÜZENLEDİ

İstanbul'da Erbaalılar gür sesi olan Erbaa Dernekler Federasyonu 28.Dönem Milletvekilliği için A.Adayı olan Erbaalı hemşehrilerimiz için aday tanıtım programı düzenledi.

14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimler için A.Adaylık başvurusunda bulunan Hemşehrilerimizi tanıtmak için düzenlenen program 21 Mart 2023 Salı akşamı Sefaköy Klas düğün salonunda gerçekleştirildi.

Programa katılan davetlileri ellerinde Türk Bayrağı ile kapıda karşılayan Erdef Yönetim Kurulu üyeleri ve Millevekili A.Adayları programın başlamasıyla salona geçtiler.

Program saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Erbaa Dernekler Federasyonu Başkanı Hüseyin Koyuncu'nun selamlama ve gecenin önemi anlatan konuşmasıyla başladı.Daha sonra bir konuşma yapan Tokkon Başkanı Ahmet YILMAZ Devletimize ve vatanımıza sahip çıkan tüm hemşehrilerimizin arkasındayız dedi.

Milletvekili A.Adayları

Ak Parti 3.Bölge Milletvekili A.Adayı Muammer ÇINAR

Yeniden Refah Partisi 3.Bölge Milletvekili A.Adayı Mehmet YAVAN

Ak Parti 3.Bölge Milletvekili A.Adayı Abdullah ŞAHİN

Chp 3.Bölge Milletvekili A.Adayı Kadir ARICI

Deva Partisi 1.Bölge Milletvekili A.Adayı Mehmet Can YILMAZ

Deva Partisi 3.Bölge Milletvekili A.Adayı Hasan VEZNEDAR

Birer selamlama konuşması yaparak kendilerini tanıttılar.

Oldukça kalabalık olan programa tüm dernek Başkanları ve yönetimleri ile birlikte A.Adaylarının aileleri ve dostları katıldılar.

Program Abdurrahman Uğur Hocanın dualarının ardından fotğraf çekimi ile sona erdi.

Sayfa Başı